Články

Ferrari 458 Spider – Chris on cars

Ferrari 458 Spider – Chris on cars

autor: Martin Jánský | datum: 1.2.2013

Pozdě, ale přeci. Chris Harris dostal konečně šanci svézt se s otevřenou 458 a provedl to skutečně spektakulárně!


Lexus RX450h F-Sport – konejšivě rychlý

Lexus RX450h F-Sport – konejšivě rychlý

autor: Matěj Slepička | datum: 31.1.2013

Jeli jsme s ním potichu i nahlas, šetrně i bezcitně. Zesměšnili jsme ho, položili jsme ho na lopatky, ale stejně to dopadne tak, že se mu budete muset klanět. Udělejte si na čtení dobrou kávu, s Lexusem ji nevylijete...


reklama Na co si dát pozor při sjednávání povinného ručení?

Na co si dát pozor při sjednávání povinného ručení?

autor: Driversweb cz | datum: 29.1.2013

Ačkoliv je povinné ručení zakotveno v zákoně a jeho podoba je víceméně jasně daná, při jeho sjednávání se vyplatí dávat pozor na mnoho věcí, které se promítají zejména do výše pojistného, ale i do rozsahu ochrany.


A přece se točí! – kampaň za návrat malých kol

A přece se točí! – kampaň za návrat malých kol

autor: Martin Jánský | datum: 28.1.2013

Osmnáctky, devatenáctky, dvacítky. Ne holky, ale velká kola. Designéři je milují, konstruktéři nenávidí, tunerům se kolem nich točí celý svět. A zákazníci? Ti sami většinou ani nevědí, co si vlastně mají myslet a co mají chtít. Pokud patříte mezi nerozhodné, čtěte pozorně, my vám ta obří kola zprotivíme.


Volvo S60 Polestar – Chris on cars

Volvo S60 Polestar – Chris on cars

autor: Martin Jánský | datum: 25.1.2013

Testovat ultraexkluzivní 500koňový koncept na sněhu a ledu je možná blbost, ale odpovídá na důležitou otázku: Mělo by Volvo dělat rychlé sedany? Opičák hlasuje oběma rukama PRO!


Mazda CX-5 2,2 SKY-D AWD A/T – nenápadnost II.

Mazda CX-5 2,2 SKY-D AWD A/T – nenápadnost II.

autor: Martin Jánský | datum: 24.1.2013

Chvíli po nové CX-5 ve verzi s benzinem a manuálem jsme v redakci vyzkoušeli i diesel v automatu. O tomhle kompaktním SUV už tedy víme prakticky vše. Nějaké dotazy?


Mazda CX-5 2,0 SKY-G AWD – nenápadně povedená

Mazda CX-5 2,0 SKY-G AWD – nenápadně povedená

autor: Martin Jánský | datum: 23.1.2013

První kompaktní SUV Mazdy, pojízdná výkladní skříň moderních technologií, zásadní krok automobilky do budoucnosti. CX-5 je pro Mazdu veledůležitý model a podle nadšených prvních testů a zejména utěšeně se hromadících objednávek, které si vynutily navýšení objemu výroby, se zdá, že vše dopadlo skvěle. Jak se bude líbit nám?


Řidič slečny Daisy – umění komfortní jízdy

Řidič slečny Daisy – umění komfortní jízdy

autor: Martin Jánský | datum: 21.1.2013

Nemusíte pracovat v hotelové službě, nemusíte být poskokem hollywoodské hvězdy ani servilním lokajem multimilionáře, aby se vám hodilo umět řídit opravdu pohodlně a s citem. Posaďte si vedle sebe přítelkyni, matku nebo šéfa a prověřte své řidičské schopnosti na maximum.


reklama Proč je online povinné ručení tak levné?

Proč je online povinné ručení tak levné?

autor: Driversweb cz | datum: 21.1.2013

S cenou povinného ručení to jde v poslední době od desíti k pěti. Doba snižování pojistného je ta tam a výhled do budoucna je jasný a nepěkný: bude se zdražovat. I v této nepříjemné situaci si srovnávače povinného ručení dále udržují své nízké ceny, kterým se při obyčejném sjednání na pojišťovně nedá ani přiblížit.


Singer 911 – Chris on cars

Singer 911 – Chris on cars

autor: Martin Jánský | datum: 18.1.2013

Opičák je zpátky a s naprostou lahůdkou! Půlhodinový film o tom, jak vzniká geniální stroj od Singeru, ultimátní 911. A samozřejmě ji pak honí po točitých silničkách a na okruhu.


Hyundai i20 1,2 FL – rozsypávač nákupů

Hyundai i20 1,2 FL – rozsypávač nákupů

autor: Martin Jánský | datum: 16.1.2013

Správná malá auta mají být nejen praktická, ale hlavně zábavná, a tahle malá potvůrka taková prostě je. Po Genesisu nejzábavnější auto v nabídce Hyundai. Nevěříte? Naskočte si, svezeme vás!


reklama Flotily jdou ke dnu, nenechte se stáhnout s nimi

Flotily jdou ke dnu, nenechte se stáhnout s nimi

autor: Driversweb cz | datum: 15.1.2013

Asi už jste zaregistrovali zprávu, že otevřené flotily nabízené pojišťovacími makléři i internetovými poskytovateli autopojištění pomalu ale jistě končí. Pro mnoho řidičů to znamená nárůst ceny povinného ručení o desítky procent, a někteří dokonce budou muset sáhnout do kapsy ještě hlouběji.


Volant, řazení, pedály – tajemné dílo čarodějnictví

Volant, řazení, pedály – tajemné dílo čarodějnictví

autor: Martin Jánský | datum: 14.1.2013

Jeden volant, jedna řadicí páka a tři pedály. Tyč, táhla, ozubená kola a nějaká ocelová lanka nebo dráty. Žádná raketová technika. A stejně se pořád najde spousta výrobců, kteří se je ani po sto letech existence aut stále nenaučili správně nastavit. Je to vůbec možné?!


Opel Ampera – plus a minus rovná se...

Opel Ampera – plus a minus rovná se...

autor: Martin Jánský | datum: 12.1.2013

Na český trh přichází novinka, která si vytváří svou vlastní třídu. Na zoubek jsme se jí podívali tím nejpřímějším způsobem – v závodě. Lítém, nesmlouvavém, krvelačném boji o to, kdo... bude mít nejlehčí nohu.


Opel Insignia 2,0 Turbo 4x4 – neobvyklý podezřelý

Opel Insignia 2,0 Turbo 4x4 – neobvyklý podezřelý

autor: Martin Jánský | datum: 10.1.2013

Ne, tohle auto vlastně nemá moc smysl. Většina lidí kupuje diesely a ti se sportovními choutkami půjdou rovnou po vrcholné OPC. Jenže dvoulitrové turbo by byla chyba přehlížet. Naprosto anonymní vzhled, 250 koní a nečekaně schopný podvozek přiměje mnoho drzých vyzyvatelů sklopit uši a poraženě utéct. Sledujte!


Koupě nového auta – jak vybrat to správné?

Koupě nového auta – jak vybrat to správné?

autor: Martin Jánský | datum: 10.1.2013

Kde jinde byste se měli dozvědět užitečné rady ohledně tak značné investice, jakou je koupě auta, než na automobilovém webu? A my pro vás skutečně pár doporučení máme. Vyndejte si tužky a poznámkové bloky, přinášíme vám skutečné know-how.


Jänner Rallye 2013: Drama až do konce

Jänner Rallye 2013: Drama až do konce

autor: Luboš Růžička | datum: 9.1.2013

Bílé vršky a zelenající se údolí v okolí rakouského Freistadtu hostily o prvním lednovém víkendu třicátý ročník Internationale Jänner Rallye – skromnější, mladší, avšak neméně náročnou sestru slavné Rally Monte Carlo.


Neumím řídit obyčejná auta

Neumím řídit obyčejná auta

autor: Tomáš Čanda | datum: 7.1.2013

K tomuto nepříjemnému zjištění stačil pouhý kilometr jízdy s jedním francouzským vozem. Nevěřil bych, že se něco takového může stát. Vyrábí se snad obyčejná auta s cílem nudit své řidiče?


Katka & Jaguar XK  – Novoroční bombička

Katka & Jaguar XK – Novoroční bombička

autor: Jan Svoboda | datum: 1.1.2013

Do nového roku je důstojné vykročit nějak velkolepě, aproto jsme pro vás připravili namísto Novoročního projevu na téma automobilových radovánek, jednu exkluzivní bombu. Bombu proto, že tato galerie musí nadchnout i ty, kteří mají pocit, že modelky před autem jen překážejí. Jakkoliv je Jaguar XK důstojným a elegantním GT, tak v tomto případě působí jen jako nudná rekvizita...


PF 2013

PF 2013

autor: Jan Svoboda | datum: 29.12.2012

Do nového roku 2013 Vám přejeme spoustu zábavných kilometrů za volantem a spoustu nových a stejně nadšených přátel.


« Previous 1 21 22 23 24 25 26 27 47 69 92 Next »