Články

Volkswagen Golf 1,4 TSI – král je zpátky

Volkswagen Golf 1,4 TSI – král je zpátky

autor: Martin Jánský | datum: 6.2.2013

Nový Golf. Už posedmé. Stejný, a přeci lepší – to jsme samozřejmě čekali. Ale nečekali jsme, že bude O TOLIK lepší!


Bratři ve smyku – nesnáším zimu!

Bratři ve smyku – nesnáším zimu!

autor: Martin Jánský | datum: 4.2.2013

Jakkoliv je poetické pozorovat sněhové vločky tančící ve větru a snášející se do několikacentimetrových závějí, jakkoliv jsou okouzlující ojíněné stromy a mráz kreslící na okenní tabulky, jakkoliv je zábavné se koulovat a stavět sněhuláka (ehm, s dětmi, samozřejmě), převládající pocit z tohohle období je u mě jasný: Nesnáším zimu!


Ferrari 458 Spider – Chris on cars

Ferrari 458 Spider – Chris on cars

autor: Martin Jánský | datum: 1.2.2013

Pozdě, ale přeci. Chris Harris dostal konečně šanci svézt se s otevřenou 458 a provedl to skutečně spektakulárně!


Lexus RX450h F-Sport – konejšivě rychlý

Lexus RX450h F-Sport – konejšivě rychlý

autor: Matěj Slepička | datum: 31.1.2013

Jeli jsme s ním potichu i nahlas, šetrně i bezcitně. Zesměšnili jsme ho, položili jsme ho na lopatky, ale stejně to dopadne tak, že se mu budete muset klanět. Udělejte si na čtení dobrou kávu, s Lexusem ji nevylijete...


reklama Na co si dát pozor při sjednávání povinného ručení?

Na co si dát pozor při sjednávání povinného ručení?

autor: Driversweb cz | datum: 29.1.2013

Ačkoliv je povinné ručení zakotveno v zákoně a jeho podoba je víceméně jasně daná, při jeho sjednávání se vyplatí dávat pozor na mnoho věcí, které se promítají zejména do výše pojistného, ale i do rozsahu ochrany.


A přece se točí! – kampaň za návrat malých kol

A přece se točí! – kampaň za návrat malých kol

autor: Martin Jánský | datum: 28.1.2013

Osmnáctky, devatenáctky, dvacítky. Ne holky, ale velká kola. Designéři je milují, konstruktéři nenávidí, tunerům se kolem nich točí celý svět. A zákazníci? Ti sami většinou ani nevědí, co si vlastně mají myslet a co mají chtít. Pokud patříte mezi nerozhodné, čtěte pozorně, my vám ta obří kola zprotivíme.


Volvo S60 Polestar – Chris on cars

Volvo S60 Polestar – Chris on cars

autor: Martin Jánský | datum: 25.1.2013

Testovat ultraexkluzivní 500koňový koncept na sněhu a ledu je možná blbost, ale odpovídá na důležitou otázku: Mělo by Volvo dělat rychlé sedany? Opičák hlasuje oběma rukama PRO!


Mazda CX-5 2,2 SKY-D AWD A/T – nenápadnost II.

Mazda CX-5 2,2 SKY-D AWD A/T – nenápadnost II.

autor: Martin Jánský | datum: 24.1.2013

Chvíli po nové CX-5 ve verzi s benzinem a manuálem jsme v redakci vyzkoušeli i diesel v automatu. O tomhle kompaktním SUV už tedy víme prakticky vše. Nějaké dotazy?


Mazda CX-5 2,0 SKY-G AWD – nenápadně povedená

Mazda CX-5 2,0 SKY-G AWD – nenápadně povedená

autor: Martin Jánský | datum: 23.1.2013

První kompaktní SUV Mazdy, pojízdná výkladní skříň moderních technologií, zásadní krok automobilky do budoucnosti. CX-5 je pro Mazdu veledůležitý model a podle nadšených prvních testů a zejména utěšeně se hromadících objednávek, které si vynutily navýšení objemu výroby, se zdá, že vše dopadlo skvěle. Jak se bude líbit nám?


Řidič slečny Daisy – umění komfortní jízdy

Řidič slečny Daisy – umění komfortní jízdy

autor: Martin Jánský | datum: 21.1.2013

Nemusíte pracovat v hotelové službě, nemusíte být poskokem hollywoodské hvězdy ani servilním lokajem multimilionáře, aby se vám hodilo umět řídit opravdu pohodlně a s citem. Posaďte si vedle sebe přítelkyni, matku nebo šéfa a prověřte své řidičské schopnosti na maximum.


reklama Proč je online povinné ručení tak levné?

Proč je online povinné ručení tak levné?

autor: Driversweb cz | datum: 21.1.2013

S cenou povinného ručení to jde v poslední době od desíti k pěti. Doba snižování pojistného je ta tam a výhled do budoucna je jasný a nepěkný: bude se zdražovat. I v této nepříjemné situaci si srovnávače povinného ručení dále udržují své nízké ceny, kterým se při obyčejném sjednání na pojišťovně nedá ani přiblížit.


Singer 911 – Chris on cars

Singer 911 – Chris on cars

autor: Martin Jánský | datum: 18.1.2013

Opičák je zpátky a s naprostou lahůdkou! Půlhodinový film o tom, jak vzniká geniální stroj od Singeru, ultimátní 911. A samozřejmě ji pak honí po točitých silničkách a na okruhu.


Hyundai i20 1,2 FL – rozsypávač nákupů

Hyundai i20 1,2 FL – rozsypávač nákupů

autor: Martin Jánský | datum: 16.1.2013

Správná malá auta mají být nejen praktická, ale hlavně zábavná, a tahle malá potvůrka taková prostě je. Po Genesisu nejzábavnější auto v nabídce Hyundai. Nevěříte? Naskočte si, svezeme vás!


reklama Flotily jdou ke dnu, nenechte se stáhnout s nimi

Flotily jdou ke dnu, nenechte se stáhnout s nimi

autor: Driversweb cz | datum: 15.1.2013

Asi už jste zaregistrovali zprávu, že otevřené flotily nabízené pojišťovacími makléři i internetovými poskytovateli autopojištění pomalu ale jistě končí. Pro mnoho řidičů to znamená nárůst ceny povinného ručení o desítky procent, a někteří dokonce budou muset sáhnout do kapsy ještě hlouběji.


Volant, řazení, pedály – tajemné dílo čarodějnictví

Volant, řazení, pedály – tajemné dílo čarodějnictví

autor: Martin Jánský | datum: 14.1.2013

Jeden volant, jedna řadicí páka a tři pedály. Tyč, táhla, ozubená kola a nějaká ocelová lanka nebo dráty. Žádná raketová technika. A stejně se pořád najde spousta výrobců, kteří se je ani po sto letech existence aut stále nenaučili správně nastavit. Je to vůbec možné?!


Opel Ampera – plus a minus rovná se...

Opel Ampera – plus a minus rovná se...

autor: Martin Jánský | datum: 12.1.2013

Na český trh přichází novinka, která si vytváří svou vlastní třídu. Na zoubek jsme se jí podívali tím nejpřímějším způsobem – v závodě. Lítém, nesmlouvavém, krvelačném boji o to, kdo... bude mít nejlehčí nohu.


Opel Insignia 2,0 Turbo 4x4 – neobvyklý podezřelý

Opel Insignia 2,0 Turbo 4x4 – neobvyklý podezřelý

autor: Martin Jánský | datum: 10.1.2013

Ne, tohle auto vlastně nemá moc smysl. Většina lidí kupuje diesely a ti se sportovními choutkami půjdou rovnou po vrcholné OPC. Jenže dvoulitrové turbo by byla chyba přehlížet. Naprosto anonymní vzhled, 250 koní a nečekaně schopný podvozek přiměje mnoho drzých vyzyvatelů sklopit uši a poraženě utéct. Sledujte!


Koupě nového auta – jak vybrat to správné?

Koupě nového auta – jak vybrat to správné?

autor: Martin Jánský | datum: 10.1.2013

Kde jinde byste se měli dozvědět užitečné rady ohledně tak značné investice, jakou je koupě auta, než na automobilovém webu? A my pro vás skutečně pár doporučení máme. Vyndejte si tužky a poznámkové bloky, přinášíme vám skutečné know-how.


Jänner Rallye 2013: Drama až do konce

Jänner Rallye 2013: Drama až do konce

autor: Luboš Růžička | datum: 9.1.2013

Bílé vršky a zelenající se údolí v okolí rakouského Freistadtu hostily o prvním lednovém víkendu třicátý ročník Internationale Jänner Rallye – skromnější, mladší, avšak neméně náročnou sestru slavné Rally Monte Carlo.


Neumím řídit obyčejná auta

Neumím řídit obyčejná auta

autor: Tomáš Čanda | datum: 7.1.2013

K tomuto nepříjemnému zjištění stačil pouhý kilometr jízdy s jedním francouzským vozem. Nevěřil bych, že se něco takového může stát. Vyrábí se snad obyčejná auta s cílem nudit své řidiče?


« Previous 1 20 21 22 23 24 25 26 46 69 91 Next »