články od autora: Martin Jánský

Porsche má nejlínější designéry

Porsche má nejlínější designéry

autor: Martin Jánský | datum: 11.11.2010

Jeremy Clarkson označuje designéry Porsche za nejlínější lidi na světě. Při pohledu na špionážní fotky nové 911 mu můžeme dát znovu za pravdu, ale rozhodně v tom nejsou sami.


Pan Lamborghini

Pan Lamborghini

autor: Martin Jánský | datum: 9.11.2010

Jak byste definovali značku Lamborghini? Síla? Sebevědomí? Styl? Tak, a teď si zkuste představit, jak by vypadalo ztělesnění těchto vlastností v mužské podobě. Máte to? Ležérně oblečený italský frajer vcházející do baru se dvěma krásnými holkami po boku a objednávající si Martini? Tímhle popisem jste zatraceně blízko člověku, který automobilku Lamborghini aktuálně spravuje.


Definitivní konec Pontiacu

Definitivní konec Pontiacu

autor: Martin Jánský | datum: 4.11.2010

Posledním dnem měsíce října definitivně ukončila svou obchodní činnost tradiční severoamerická značka Pontiac, která si zasloužila místo na slunci vlastně pouze jediným modelem. Pojďme si krátce zavzpomínat...


Kam směřuje Lotus?

Kam směřuje Lotus?

autor: Martin Jánský | datum: 1.11.2010

Na nedávném autosalonu v Paříži šokoval Lotus celý automobilový svět a představil vizi svého budoucího vývoje rovnou v podobě pěti nových modelů a kompletní změně tváře značky.


Audi – modely RS

Audi – modely RS

autor: Martin Jánský | datum: 26.10.2010

Audi neplánuje vyrábět svá SUV ve verzích RS, takže pokud máte chatu v horách, kam chcete dojet rychlostí světla, vyděsit při tom svou manželku a děti k smrti a psa v kufru přimět ke zvracení, pak se poohlédněte raději jinde.


« Previous 1 14 28 41 51 52 53 54 Next »