články od autora: Jan Svoboda

Kac.Key a Honda CB650R NeoCafé – po dlouhé době opět galerie

Kac.Key a Honda CB650R NeoCafé – po dlouhé době opět galerie

autor: Jan Svoboda | datum: 22.5.2019

Zdravím auto-moto fanoušky Driverswebu. Auta a motorky beru jako dopravní prostředek, ale je hezké být blízko něčemu jako je právě tahle CB650R, z té motorky doslova čiší zábava z řízení. Kdyby neměla kryt namísto zadního sedla, svezla bych se hrozně ráda.


Jana & BMW i8 – vysoké napětí

Jana & BMW i8 – vysoké napětí

autor: Jan Svoboda | datum: 6.10.2014

Zabijáckých 110 kilovoltů, superrychlých 362 koní a křehká Jana. Jak tohle dopadne? Samozřejmě exkluzivní fotogalerií krásné modelky s hybridním superBMW i8 v neokoukaném prostředí transformátorovny. Natáhněte ruku a dotkněte se monitoru – cítíte to napětí?


Tereza & Shelby Cobra 1978 – cesta časem

Tereza & Shelby Cobra 1978 – cesta časem

autor: Jan Svoboda | datum: 31.8.2014

Naskočte do našeho stroje času a nechte se unést do roku 1978. Do dob, kdy auta byla vražedně divoká a dívky nebezpečně krásné. Exkluzivní fotogalerii brutální Cobry s nádhernou Terezou jsme pro vás připravili v dobovém pin-up stylu. Hm, čas na nový plakát nad postel...?


Soňa & Jaguar F-Type V6 S – dvě krásné šelmy

Soňa & Jaguar F-Type V6 S – dvě krásné šelmy

autor: Jan Svoboda | datum: 20.7.2014

Víte, co se stane, když dáte dohromady úžasnou budova od britského architekta, fantastický britský sporťák a sexy dlouhonohou českou modelku? Přeci neopakovatelná fotogalerie, kterou prostě musíte vidět!


Subaru WRX STi a Martin Semerád – krocení beSTie

Subaru WRX STi a Martin Semerád – krocení beSTie

autor: Jan Svoboda | datum: 2.6.2013

Dostat to nejlepší z čtyřkolové šelmy Subaru WRX STi dokážou jen ti nejzkušenější řidiči. Podívejte se, jak v rukou závodního pilota Martina Semeráda divoké stičko zkrotlo a poslušně poskakovalo, jak jeho nový pán a vládce práskal bičem. Vše objektivem své kamery zachytil Jan Svoboda.


Sandra & Subaru WRX STi – kráska a zvíře

Sandra & Subaru WRX STi – kráska a zvíře

autor: Jan Svoboda | datum: 27.5.2013

Kráska a zvíře, modelka a auto – dvě klasické zápletky v jednom velkém netradičním pojetí. Krocení divoké beSTie krásami naší odvážné modelky. Jak tohle dopadne? Zjihne brutální 300koňová čtyřkolka v rukou naší krotitelky, nebo bude modelčino tělo plné ran a šrámů? Zkontrolujte si velmi pozorně sami.


Katka & Jaguar XK  – Novoroční bombička

Katka & Jaguar XK – Novoroční bombička

autor: Jan Svoboda | datum: 1.1.2013

Do nového roku je důstojné vykročit nějak velkolepě, aproto jsme pro vás připravili namísto Novoročního projevu na téma automobilových radovánek, jednu exkluzivní bombu. Bombu proto, že tato galerie musí nadchnout i ty, kteří mají pocit, že modelky před autem jen překážejí. Jakkoliv je Jaguar XK důstojným a elegantním GT, tak v tomto případě působí jen jako nudná rekvizita...


PF 2013

PF 2013

autor: Jan Svoboda | datum: 29.12.2012

Do nového roku 2013 Vám přejeme spoustu zábavných kilometrů za volantem a spoustu nových a stejně nadšených přátel.


Driversweb sraz 2012

Driversweb sraz 2012

autor: Jan Svoboda | datum: 30.9.2012

Rok se sešel s rokem, je čas se s blížícím se koncem sezony zase potkat a pořádně poplkat o autech, o rychlosti, o silnicích, o životě a tak vůbec. Redaktoři a čtenáři na jednom místě. Společné povídání, poobědvání i projížďka. Přidejte se k nám. Petrolheadi sobě!


Sandra & Porsche 356 Speedster – zákulisí focení

Sandra & Porsche 356 Speedster – zákulisí focení

autor: Jan Svoboda | datum: 10.9.2012

Máme pro vás jedinečnou možnost nakouknout pod pokličku našeho exkluzivního focení s krásnou Sandrou a okouzlujícím Porsche 356 Speedster nejen ve formě fotek, ale nově jsme pro vás přichystali i VIDEO! Vychutnejte si neopakovatelný zvuk klasického boxeru.


Sandra & Porsche 356 Speedster – prostě dokonalé

Sandra & Porsche 356 Speedster – prostě dokonalé

autor: Jan Svoboda | datum: 5.9.2012

Není co si nalhávat – tohle je prostě ta nejlepší galerie, kterou jsme na Driverswebu udělali. Dokonalá dívka, dokonalá lokace a dokonalé auto. Vychutnejte si fotky s krásnou Sandrou, fantastickým a výjimečným Porsche v naprosto neuvěřitelném prostředí.


MMČR Rally Hustopeče 2012 - atmosféra

MMČR Rally Hustopeče 2012 - atmosféra

autor: Jan Svoboda | datum: 13.7.2012

Hustopečská soutěž je podnikem s jedinečnou atmosférou v kouzelném prostředí sluncem zalitých vinohradů. Náš dvorní „fotosniper“ proto letos necílil jen na závodní speciály, ale zaměřil svůj objektiv i na ostatní dění kolem trati, které k rally neodmyslitelně patří. Díky jeho úlovkům se tak můžete té neopakovatelné atmosféře alespoň přiblížit.


Denisa & Porsche 911 GT3 RS 4.0 – ready to race

Denisa & Porsche 911 GT3 RS 4.0 – ready to race

autor: Jan Svoboda | datum: 10.7.2012

Kouzelné krásky s fascinujícími supersporty se fotí prakticky samy. Takže když jsme dali dohromady nádhernou blondýnku Denisu s brilantní verzí 911, báječná fotogalerie byla jistotou. My jsme to ale chtěli udělat zajímavější. Příběhem.


Denisa & Porsche 911 GT3 RS 4.0 – zákulisí focení

Denisa & Porsche 911 GT3 RS 4.0 – zákulisí focení

autor: Jan Svoboda | datum: 3.7.2012

Tentokrát se nám podařilo ulovit skutečně exkluzivitu. Porsche 911 s komplikovaným názvem GT3 RS 4.0 není jen epicky rychlé a opojné za volantem, ale také raritní (vyrobeno 600 kusů), nepříjemně drahé (cena kolem 5 milionů) a hlavně vyprodané. Byl zázrak, že jsme ho sehnali pro focení. Chcete vidět, jak celá akce probíhala?


Setkání veteránů, Praha-Bubeneč 28.4. – galerie

Setkání veteránů, Praha-Bubeneč 28.4. – galerie

autor: Jan Svoboda | datum: 4.5.2012

Skromná akce pořádaná ve spolupráci Autosekce Praha s muzeem Staré čistírny odpadních vod v Bubenči, která se konala minulou sobotu, byla velmi příjemným setkáním historických aut v rodinné atmosféře. U toho jsme nemohli chybět.


Mazda3 MPS v akci – foto Jana Svobody

Mazda3 MPS v akci – foto Jana Svobody

autor: Jan Svoboda | datum: 11.4.2012

Náš redakční umělec a dvorní fotograf Honza přibrousil svůj objektiv a dotáhl závit svého artového zraku a pořídil naprosto luxusní jízdní fotky naštvané malé Mazdy. Nakonec jsme při přípravě článku zjistili, že je tak úplně nepotřebujeme, ale nikdo neměl to srdce mu to otevřeně říci a hodit je do koše. Proto je pro vás máme v samostatné galerii, kterou berte jako lákadlo na zítřejší velký článek, srovnávací test Mazdy3 MPS s VW Scirocco R!


Auto Moto Styl a Porche 911 – zákulisní foto

Auto Moto Styl a Porche 911 – zákulisní foto

autor: Jan Svoboda | datum: 27.3.2012

Driversweb byl přizván k natáčení testu nejnovějšího Porsche 911 Carrera S pro televizní pořad Auto Moto Styl a nafotil jedinečnou fotogalerii auta i zákulisí natáčení. Pokud chcete vidět Porsche v pohybu, pusťte si tuto sobotu 31.3. ČT1 ve 12:25 a pořad Auto Moto Styl!


Eva & Buick Riviera a Olds 98 – zákulisí focení

Eva & Buick Riviera a Olds 98 – zákulisí focení

autor: Jan Svoboda | datum: 13.3.2012

Počasí se umoudřilo a my vám můžeme zase začít přinášet exkluzivní fotogalerie. Tentokrát jsme sáhli do hloubi 60. let a vytáhli z něj hned dvě fantastická auta, ke kterým se skvěle hodila naše okouzlující modelka Eva. Užijte si naše fotky ze zákulisí a připravte se, že vám galerie, která vyjde příští týden, vyrazí dech!


PF 2012

PF 2012

autor: Jan Svoboda | datum: 27.12.2011

Do nového roku 2012 Vám přejeme spoustu zábavných kilometrů za volantem a spoustu nových a stejně nadšených přátel.


Stáňa & Morgan 4/4 Sport – návrat do historie

Stáňa & Morgan 4/4 Sport – návrat do historie

autor: Jan Svoboda | datum: 21.12.2011

U příležitosti návratu Morganu na český trh jsme jako jediný magazín v ČR dostali příležitost nafotit klasický Morgan s modelkou. Atmosférické prostředí pivovaru Ferdinand, ušlechtilá kráska Stáňa a autentické kostýmy daly vzniknout výjimečné galerii odkazující na dobu první republiky. Vychutnejte si tenhle exkluzivní zážitek s nádechem cestování v čase.


« Previous 1 2 3 Next »