foto Driversweb.cz

Soutěž o trička Shatsu s automobilovou tématikou

Datum článku: 1.4.2011 | Autor textu: Jan Svoboda

Na serveru Driversweb.cz našim fanouškům rádi rozdáváme výhry, ať to jsou litá kola nebo kalendáře. Proto jsme pro vás připravili další soutěž. Tentokrát budete moci soutěžit o originální trička Shatsu s automobilovou tematikou.

Shatsu.cz

Shatsu je nová česká značka oblečení a doplňků s automobilovou tématikou, která chce podobnou módu zpřístupnit všem.„Od mala jsme vyrůstali v prostředí japonských aut a na ty u nás také narazíte nejčastěji, postupně ale rozšiřujeme sortiment i o další "žánry".“Libí se vám trička značky Shatsu a chtěli byste jedno tričko dle vlastního výběru? Neváhejte a zúčastněte se naší soutěže!

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 1. 4. 2011 do 1. 5. 2011. Podmínkou pro zařazení do soutěže je vložení fotky svého vozu na zeď našich fanouškovských stránek (http://www.facebook.com/Driversweb) na serveru Facebook. Nasledující den po ukončení soutěže vyhlásíme 3 vítěze, kteří budou mít nejvíce „like“ hlasů (hlasuje se pomocí tlačítka „ To se mi líbí “). Proto neváhejte a sdílejte své vložené fotografie na svou zeď a na zdi vašich přátel.

Výhra:

3 výherci soutěže získají kupón na tričko značky Shatsu dle vlastního výběru.

Galerie

Komentáře