foto Driversweb.cz

3. facelift Driverswebu

Datum článku: 17.6.2011 | Autor textu: Jan Svoboda

Po roce života organismu jménem Driversweb jsme pro vás připravili další porci novinek, vlastně již třetí.Tentokrát se týkají především sekce Vaše vozy. Pojďme se mrknout co je nového.

Neustále máme nastražené ucho a přijmáme náměty na zlepšení Driverswebu. Cílem je abychom společně nechali vzniknout web pro opravdové řidiče, na kterém se budeme všichni cítit dobře a budeme se na něj rádi vracet. Proto ani nyní neváhejte a pište své náměty na zlepšení do komentářů pod tímto článkem.

Těď ale zpět k novinkám. Mezi nepodstatnější změny patří komentáře pod fotografiemi. Tato funkce se nese napříč celým webem, můžete ji využít jak v článcích tak v recenzích vozů. Nově přibyla i možnost využívat smajlíky. Celý web byl optimalizován tak, aby fungoval rychleji a načítání nové stránky nezdržovalo. Neustýlým zlepšováním jsme totiž v poslední době web trochu zahltili.

Další novinkou, o kterou jste nás žádali, je veřejné hodnocení aut v sekci Vaše vozy, nyní už bychom měli společně snadněji poznat falešné hráče a velká část z nich už úmyslně nízkých a doteď tajných hodnocení využívat nebude.

Kompletní seznam novinek najdete zde:

-přidáno komentování fotografii

-přidáno veřejné hodnocení recenzí vozů

-přidány smajliky v recenzích vozů

-přidáno datum vložení a editace vozu

-přidána možnost vložení poznámky ve vašem profilu

-přidáno číslování jednotlivých příspěvků v diskusích

-přidán předmět k příspěvkům v diskusích

-přidáno odpočítávání znaků příspěvku

-přidána nová sekce fotosoutež (spustí se až při další souteži)

-v sekci fórum je nyní přehledně zobrazeno poslední 10 diskutovaných témat

-celková optimalizace rychlosti webu

-hodnoti auto mohou pouze majitele recenze vozu

Galerie

Komentáře