reklama foto Driversweb.cz

Získejte nejznámější modely značky Škoda od počátku výroby po současnost!

Datum článku: 25.1.2021 | Autor textu: Matěj Slepička

Škoda je značka s mimořádnou historií. Koncern, jehož počátky sahají do 2. poloviny 19. století, je v současné době součástí skupiny Volkswagen a vozy Škoda jsou jedněmi z nejčastěji volených automobilů v Evropě. Díky exkluzivní kolekci De Agostini můžete sledovat historii značky a stát se majiteli nejznámějších modelů Škoda v měřítku 1 : 43 od počátku výroby až do dneška.

Objednejte si kolekci na stránce www.deagostini.com pomocí kódu SKODAPRO a dostávat speciální dárky!

Tato unikátní kolekce vychází v České republice poprvé. Všechny modely byly vytvořeny výhradně pro potřeby této kolekce. V následujících číslech najdete sportovní, klasické a komerční modely, jako např. Škoda Rapid, Škoda 1202 STW, Škoda 1203 nebo Škoda Octavia.

Detailní kovové modely jsou v měřítku 1 : 43. Každý vůz je upevněn na speciálním sběratelském podstavci.

Součástí každé následující zásilky je (kromě modelu) časopis se zajímavými články o jednotlivých vozech značky Škoda.

Objednavatelé mohou jako obvykle počítat s nižší cenou než ve stáncích a čekají na ně další originální dárky – 2 unikátní plakáty se stylizovanými kresbami vozů Škoda, pořadač na časopisy kolekce, přívěsek na klíče s logem kolekce, porcelánový hrnek s obrázkem, tričko s ilustrací a při platbě kartou získáte podložku pod myš.

Nabídka PREMIUM zahrnuje 6 dalších speciálních modelů: Škoda 1203 – Spoje, Škoda Favorit 136 LS – Dopravní podnik, Škoda 1202 – sanitka, Škoda 1000 MB – VB, Škoda 1203 – TAXI a Škoda 1201 – hlídka VB.

Objednejte si kolekci na stránce www.deagostini.com pomocí kódu "SKODAPRO" a dostávat speciální dárky!

 

Komentáře