reklama foto Driversweb.cz

Program ŠKODA plus se vyplatí!

Datum článku: 2.10.2018 | Autor textu: Driversweb.cz

Vozy značky Škoda jsou u nás dlouhodobě nejpopulárnější. Pokud sami nad koupí vozu této tuzemské značky uvažujete, určitě byste měli něco vědět o programu ŠKODA Plus. Ten právě vám může nabídnout celou řadu výhod.

ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců v prodejní síti ŠKODA AUTO Česká republika . Všechny vozy označeny tímto programem splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání, bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu. Kupujete tedy vůz bez rizika, což je v dnešní době nepřekonatelnou výhodou.

Tip: Pokud stále váháte nad konkrétním modelem, podívejte se na přehledné recenze aut, které vám ve výběru pomohou.

 

Roční vozy Škoda

Roční vozy v programu ŠKODA Plus jsou ideálním řešením, pokud chcete auto, se kterým ještě dlouho nebudete muset nic řešit. Stáří všech vozů je maximálně 18 měsíců s nájezdem do 30 000 kilometrů. Kupujete tak prakticky nový vůz za velmi výhodnou cenu. Samozřejmá je také garance najetých kilometrů, servisní historie a tovární prodloužená záruka na 4 až 5 let.

Ojeté vozy Škoda

Kategorie vyzkoušených ojetých vozů zahrnuje ojeté vozy všech modelů do stáří 5 let a splňuje zároveň přísná kvalitativní kritéria. Máte tedy jistotu technicky bezchybného vozu, ke kterému obdržíte certifikát kvality. Vozidla jsou pečlivě kontrolována a dosahují kvality, se kterou se v běžných bazarech setkáte jen zřídka. Vozy jsou také kompletně vyčištěny včetně interiéru a platnost STK je vždy alespoň dalších 6 měsíců.

 

 

Tip: Podívejte se na nabídku více než 400 ojetých vozů ŠKODA, které splňují přísné parametry programu ŠKODA Plus.

 

Největší autobazar ŠKODA Plus u nás

Od roku 2016 je pro vás otevřený největší bazar a autosalon ojetých vozidel s důrazem na roční vozy v programu ŠKODA Plus. Pod jednou střechou tak naleznete více než 400 zánovních automobilů, převážně značky Škoda. Vše v luxusních zastřešených prostorách s dobrou dostupností z centra Prahy a garancí programu ŠKODA Plus.

 

Tip: Jak se do bazaru dostanete? Všechny potřebné informace naleznete pod odkazem: Největší autosalon ojetých vozů v ČR.

Komentáře