foto Driversweb.cz

POSTAVTE SI VĚRNÝ MODEL LEGENDÁRNÍ ŠKODY OCTAVIA V MĚŘÍTKU 1 : 8!

Datum článku: 10.2.2022 | Autor textu: PR článek

Díky nejnovější kolekci nakladatelství De Agostini si můžete v klidu domova, krok za krokem, část po části, postavit věrný model legendární „Oktávky“ v měřítku 1 : 8. Tato krásná limuzína, model 1959, byla snem každého československého motoristy. Dnes máte možnost splnit si ten sen a model může být váš!

Objednejte si kolekci na internetových stránkách – https://bit.ly/deag-octavia, použijte tento kód – OCTAVIAPROMO, a obdržíte výjimečné dárky určené pouze pro objednavatele! 

Tato unikátní kolekce je vydávána poprvé na českém trhu. Nás kovový model legendární „Oktávky“ vznikl skenováním originálního zachovalého vozu těmi nejmodernějšími metodami. Proto ho charakterizují neobyčejná věrnost v detailech a precizní provedení. 

Kovový model, který si postupně složíte, je v měřítku 1 : 8 a v následujících rozměrech – délka: 50 cm, šířka: 20 cm, výška: 17 cm. Bude se krásně vyjímat na vaší sběratelské poličce. Model disponuje těmito prvky: kovovou karoserií, materiály nejvyšší jakosti, funkčními reflektory, osvětlením interiéru, pohyblivými koly, osvětlením palubní desky, věrnou barvou karoserie, osvětlením kufru a motoru, precizním a detailním zpracováním interiéru i exteriéru, originálními továrními znaky a emblémy nebo ovladačem na dálkové ovládání světel a klaksonu. 

V každém dalším čísle najdete (kromě dílů modelu ke složení) časopis, v němž vám kromě slavné „Oktávky“ představíme automobily z tohoto období, které brázdily silnice po celém světě. V každém vydání se dočtete to nejzajímavější vždy o jednom z těchto vozů. A dále uvnitř najdete přehledný a detailní návod k montáži krok za krokem.  

Určitě je výhodné si kolekci objednat, protože kromě nižší ceny oproti ceně ve stáncích, dostanete skvělé dárky! Například plakát Škody Octavia, pořadač na časopisy kolekce, podložku pod myš, hrnek se Škodou Octavia, sadu magnetů a tričko se Škodou Octavia (za platbu kartou nebo přes PayPal).

K objednávce Premium vám navíc zašleme střešní zahrádku na váš model a sadu kufrů ( v měřítku 1 : 8) a model Škody Octavia Combi (v měřítku 1 : 43).

Objednejte si kolekci na internetových stránkách – https://bit.ly/deag-octavia, použijte tento kód – OCTAVIAPROMO, a obdržíte výjimečné dárky určené pouze pro objednavatele! 

Komentáře