foto Driversweb.cz

Facelift serveru Driversweb.cz

Datum článku: 15.11.2010 | Autor textu: Matěj Slepička

Funkce, po kterých jste toužili, jsou tady, a dokonce přichází rovnou ve velkém balíku změn. Čtěte, co je nového.

Již po měsíci a půl od posledního spuštění nové sekce Vaše vozy jsme pro vás opět připravili kopec nových funkcí. S nápady na nové funkce a doladěním těch stávajících jste nám z velké části pomáhali vy, naši návštěvníci, a to nás velmi těší! Jsme rádi, že máte zájem projevit svůj názor a tím se podílet na vývoji tohoto serveru. Je pro nás důležité, abyste se tady cítili dobře a abyste sem chodili rádi. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další názory a nápady.

Stále ještě můžete soutěžit o sadu špičkových kol O.Z. Na automobilových serverech je konec soutěžím o MP3 přehrávače a USB klíčenky. Server Driversweb.cz pro vás připravil soutěž o litá kola O.Z. v hodnotě atakující 30 000 Kč. Stačí se jen zaregistrovat a vytvořit kartu vašeho vozu na serveru Driversweb.cz v sekci Vaše vozy.

Pojďme se nyní podívat na nejzásadnější novinky.

 1. Hlavní stránka sekce Vaše vozy je nyní kompletně předělaná. Nyní na tomto místě najdete: top 5 vozů, poslední komentáře k vozům, novinky vozů, nové fotografie, nové vozy, on-line uživatele i s ikonkami, top 10 vozů dle kategorie.
 2. Historie hodnocení. Odteď se můžete snadno dozvědět, jak jste auta hodnotili (ovládací panel -> historie hodnocení) či jak hodnotil váš vůz ostatní uživatelé (garáž -> výpis hodnocení).
 3. Reakce v komentářích. Konečně můžete reagovat na svoje komentáře jak pod článkem, tak i v debatách pod profily auta či ve fóru.
 4. Výřez hlavní fotky. Sjednotili jsme velikost (výřez) náhledu hlavních fotek karet vozů (doporučujeme všem uživatelům výřez obrázku upravit v sekci garáž -> upravit fotografie -> změnit výřez fotografie.
 5. Servisní zásahy. Přidali jsme možnost vložení servisních informací do karty vašeho vozu.
 6. Veřejný/neveřejný e-mail. Již nyní si můžete sami rozhodnout, jestli chcete svůj e-mail veřejně zobrazit, či ne.
 7. Rozlišení profilové fotky. Fotografii v profilech vozů jsme zvětšili na rozlišení 1024x768.
 8. Videa aut. Odteď můžete vložit ke svému vozu video z Youtube.
 9. Smajlíci a formátovaný text. Ve všech diskuzích můžete vkládat smajlíky a formátovat text.
 10. Popisky u fotek. Máte nyní možnost vkládat jednoduše popisek ke každé svojí fotografii vozu.
 11. VIP členství.
 12. Ve výpisu aut nyní vidíte i nick majitele
 13. Sledování. Jednoduše si nechte posílat upozornění i na diskuze, do kterých jste nereagovali a naopak.
 14. Opravili jsme všechny známé chyby.
 15. Optimalizovali jsme rychlost webu.

Přáli byste si na Driverswebu nějakou novou funkci, nebo vám něco nefunguje? Napište nám pod tento článek do diskuze. Děkujeme všem příznivcům Driverswebu za reakce a nápady, které by mohly přispět ke zdokonalení sociální sítě.

Galerie

Komentáře