foto Driversweb.cz

KONKURZ Driverswebu – hledáme redaktory

Datum článku: 17.2.2012 | Autor textu: Martin Jánský

Milujete auta? Rádi a dobře píšete? Tak tohle může být skvělá šance právě pro vás!

Vždy jste snili o práci automobilového novináře? Dáme vám šanci okusit, jaké to je. Ale nejprve musíte ukázat, co umíte! Pokud milujete auta a vše kolem nich, pokud umíte psát a píšete rádi, pokud máte světu co říci, pak hledáme možná právě vás.

Není důvod si zastírat, že redakce Driverswebu je povážlivě úzká, proto uvítáme nové, talentované a do práce zapálené kolegy.

Driversweb je ale také o sociální síti, o lidech, takže pokud se nechcete vázat k redakci, ale pouze veřejně promluvit, rádi vám dáme prostor a uveřejníme váš článek, stejně jako jsme to udělali v případě Thomasinova článku z cesty do Alp.

 

 

Co pro to tedy musíte udělat? Psát! Pošlete nám ukázku vaší tvorby, ať můžeme posoudit, jaký talent ve vás dříme. Nemusí to být hned několikastránkový traktát, stačí pár odstavců na téma:

automobilová novinka (jako například zde)

úvaha na automobilové téma (jako například zde)

článek o historii nebo o technice (jako například zde)

test vozu (jako například zde)

reportáž z automobilové akce (jako například zde)

Hodnotit budeme technickou správnost, jazykovou úroveň a čtivost.  Driversweb nikdy nebyl o tabulkách s čísly, jde nám především o zprostředkování vlastních dojmů, předání informací čtivým způsobem a prezentaci vlastních názorů. Budete-li se držet v této linii, máte největší šanci na úspěch.

Podmínky spolupráce: S těmi nejlepšími domluvíme podmínky individuálně, ať na bázi spolupráce intenzivní a pravidelné, tak i občasné a příležitostné.

Termín přihlášek: Není omezený, šanci ukázat se má každý.

Kontakt: Své texty posílejte ve formátu .doc nebo .pdf na adresu jansky@driversweb.cz.

 

Neváhejte a pište, třeba právě ve vás dříme novodobý Jeremy Clarkson, Chris Harris nebo Honza Červenka!

Galerie

Komentáře